Z życia firmy

Od teraz podpisy kwalifikowane wydajemy również online!

Powszechność pracy zdalnej wynikająca z sytuacji pandemicznej i zmiany nawyków wpłynęła na branżę usług zaufania. Od teraz Podpisuj Zdalnie oferuje zdalną aktywację podpisu kwalifikowanego – to doskonała alternatywa dla klientów, którzy z jakiegoś powodu nie mogą lub nie chcą spotkać się z weryfikatorem.

 

Jak wygląda uzyskanie podpisu kwalifikowanego zdalnie?

Celem pozytywnego przejścia procedury wymagane jest spełnienie kilku prostych wymogów:

  • Zainstalowanie aplikacji MS Skype celem połączenia z konsultantem
  • Dokonanie przelewu w wysokości 1 zł z banku, w którym posiadamy swoje konto osobiste
  • Okazanie dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości potwierdzającego jednoznacznie naszą tożsamość (paszport lub polska karta stałego pobytu)

Procedura uzyskania kwalifikowanego podpisu elektronicznego online zajmuje ok. 30 minut. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu unikamy niepotrzebnych dojazdów czy spotkań. Podpis kwalifikowany wydawany przez Podpisuj Zdalnie jest aktywowany od razu. Dodatkowo nasi pracownicy dokonają instalacji niezbędnego oprogramowania i przeszkolą jak podpisywać dokumenty w Twojej branży.

Sprawdź cennik aktywacji podpisu kwalifikowanegoUzyskanie podpisu kwalifikowanego w formie tradycyjnego spotkania z weryfikatorem tożsamości

Dla wszystkich klientów z Warszawy w promieniu 50km oferujemy uzyskanie podpisu kwalifikowanego w formie spotkania z operatorem PPT. To rozwiązanie dedykujemy wszystkim klientom, którzy preferują żywą rozmowę z konsultantem. W ramach aktywacji podpisu instalujemy oprogramowanie do podpisu, przeprowadzamy praktyczne przeszkolenie, a na specjalne życzenie konfigurujemy cyfrową wizualizację podpisu w programie Adobe!

Sprawdź naszą mapę punktów sprzedażyOdnowienie podpisu kwalifikowanego – również w formie online

Dla posiadaczy e-podpisu z krótkim okresem ważności proponujemy przedłużenie certyfikatu w ramach Podpisuj Zdalnie. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Certum i posiadamy ogromne doświadczenie nabyte w trakcie wdrażania podpisów u setek naszych klientów. Jeżeli chcesz mieć pewność, że procedura odnowienia podpisu przebiegnie w 100% prawidłowo i nie utracisz dostępu do usługi to skontaktuj się z nami - zrobimy wszystko za Ciebie.

Oferta odnowienia podpisu kwalifikowanego

 

Masz więcej pytań? Chętnie na nie odpowiemy

+48 536 456 661 | kontakt@podpisujzdalnie.pl

autor: Damian Nowak
CMS

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać wiadomości
o pojawiających się publikacjach?

Zapisz się do bazy mailingowej

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało pomyślnie zapisane